Komentované prohlídky
Komentované prohlídky
Komentované prohlídky
Komentované prohlídky
Komentované prohlídky
Komentované prohlídky

Komentované prohlídky

Prohlídky zámku

Rokokový  a velice cenný zámek Peruc otevírá brány návštěvníkům po rozsáhlé pětileté rekonstrukci, kdy se podařilo z barabizny zatím zrekonstruovat větší část zámku.

Od léta si můžete prohlédnout ty nejkrásnější a nejhodnotnější sály a salonky zámku včetně překrásného schodiště se sochařskou výzdobou Františka Ignáce Platzera, který mistrně spojil domácí rokovou tradici s vídeňským klasicismem. Perucké schodiště patří mezi nejkrásnější schodiště v Evropě. Na prohlídce uvidíte zrestaurovaná původní kachlová kamna, dobový nábytek a velkolepou sbírku renesančních a barokních obrazů od vyhlášených starých mistrů. Také Vás zaujme zrestaurovaná štuková a fresková výzdoba. Na vlastní oči budete moci zhodnotit jak dosavadní oprava proběhla a také v rámci vstupného přispět na pokračující rekonstrukci, která k dokončení celého zámku a parku je nezbytná. Předem Vám děkujeme za Vaši návštěvu.

CENÍK PROHLÍDKY

Cena na místěCena při koupi on-line dopředu 
Dospělí220,- Kč/os198,- Kč/os
Děti do 6 letZDARMAZDARMA
Děti 7-12 let80,- Kč/os72,- Kč/os
Děti 13-17 let120,- Kč/os108,- Kč/os
Senioři160,- Kč/os154,- Kč/os

Zvýhodněné on-line vstupenky zakoupíte zde: /voucher-shops/

Platba je možná platební kartou (voucher máte obratem na e-mailu) či bankovním převodem (voucher je odeslán na e-mail po připsání platby na bankovní účet, tzn. do dvou pracovních dnů).

OTEVÍRACÍ DOBA

ZÁŘÍ A ŘÍJEN

Každou sobotu a neděli + na státní svátek 28.9. v čase od 10:00 do 18:00 (poslední prohlídka začíná v 18:00).

Rezervace na prohlídky se neprovádí. 

Peruc 04.jpg
Peruc 03.jpg
Peruc 01.jpg
Peruc 02.jpg

Poukazy